Biežāk uzdotie jautājumi

Pildīšana

Nav ierobežots laiks. Vari pildīt tik ilgi, cik vien vēlies.

Nē, vari pildīt tās sadaļas, kuras vēlies. Mēs drukāsim iesāktās un pabeigtās sadaļas.

Lai iegūtu pēc iespējas interesantāku rezultātu, iesakām izpildīt visas sadaļas.

Nē, neatkarīgi no aizpildīto sadaļu skaita, grāmatiņas cena paliek nemainīga.

Lapā Sākums apakšā ir poga “Izveidot jaunu grāmatiņu”. Tādējādi ir iespējams izveidot vairākas grāmatiņas, pieškirot tām nosaukumu. Turpat arī ir iespējams manevrēt starp grāmatiņām. Pirmās grāmatiņas nosaukums vienmēr būs “Grāmatiņa #1”.

Vari augšupielādēt dažāda formāta bildes. Grāmatiņā tās tiks pievienotas 1×1 izmērā, kas nozīmē, ka tās tiks apgrieztas. Grāmatiņas paraugu vari aplūkot lapā Dizaina paraugi.

Jūsu dati ir drošībā. Mēs izmantojam gan drošo https protokolu, gan vienu no drošākajiem datu uzglabāšanas serveriem. Mēs Jūsu datus neizpaužam trešajām personām, izņemot, lai nodrošinātu grāmatas druku un iesiešanu. Vairāk par datu apstrādi varat uzzināt šeit

Pasūtīšana

Grāmatiņas pildīšanas un attēlu pievienošana ir bez maksas! Grāmatiņa iesieta cietajos vākos maksā 59,99 EUR.

Veicot pasūtījumu varēsi izvēlēties starp 3 toņiem – zilā, rozā vai neitrālā. Paraugi pieejami lapā Dizaina paraugi. Katras sadaļas beigās pieejams arī lapas paraugs, kā tā izskatīsies drukātajā versijā. 

Piereģistrējies, pildi grāmatiņu un, kad esi gatava/-s pasūtīt, spied pogu “Pabeigt pildīt un pasūtīt grāmatiņu” lapā Sākums.

Vari pasūtīt jebkurā laikā. Tomēr atceries, ka vairāk aizpildītas sadaļas sniegs labāku rezultātu.

Grāmatiņas izgatavošanas laiks ir līdz 10 darba dienām. Savukārt, kad grāmatiņa ir gatava, tā tiek piegādāta ar DPD starpniecību. Latvijas robežās piegādes laiks atkarīgs no dažādiem faktoriem, taču parasti aizņem 1 – 5 darba dienas.

Neatradi atbildi uz savu jautājumu? Sazinies ar mums šeit!

Shopping Cart