Distances līgums

Vietnē https://babymemorybook.eu piedāvāto preču pārdevējs Baby Memory Book SIA (rekvizīti un kontaktinformācija) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas kārtība

Lai Pircējs varētu veikt pasūtījumu caur šo vietni, tam ir jāreģistrējas, norādot sekojošu informāciju: lietotājvārds un parole. Pēc reģistrācijas veikšanas, Pircējs norāda informāciju, kas nepieciešama preces izstrādei. Kad Pircējs ir aizpildījis informāciju, tam ir tiesības izvēlēties starp 3 piedāvātajiem krāsu toņiem, kuru paraugi pieejami šeit. Pircējs veic pasūtījumu sadaļā “Mazuļa pirmā gada grāmatiņa”, norādot izvēlēto grāmatas krāsu un daudzumu. 

Apmaksas kārtība

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot šajā vietnē iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Visi norēķini vietnē tikai veikti EUR valūtā. 

Piegāde

Pēc rēķina apmaksas, Pārdevējs 2 darba dienu laikā sazinās ar Pircēju, norādot informāciju par izgatavošanas termiņu. Parasti izgatavošanas laiks ir līdz 10 darba dienām. Kad grāmata ir izgatavota, Pārdēvējs to nosūta Pircējam, izmantojot kādu no piegādes uzņēmumiem (Omniva, DPD, Latvijas Pasts). Pircējs, pasūtījuma brīdī norāda precīzu adresi, saņēmēja vārdu un uzvārdu un kontakttālruni. Precīza piegādes cena ir atkarīga no sūtījuma izmēra un tiek saskaņoti ar Pircēju individuāli pirms rēķina apmaksas.

Parasti Pircējs preci saņem 1-5 darba dienu laikā no pasūtījuma izgatavošajas brīža. Pircējs tiek informēts par paredzēto piegādes termiņu e-pastā.

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 par Distances līgumu, Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta.

Tikai gadījumos, ja Prece ir būtiski bojāta izgatavošanas vai piegādes laikā, Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanās brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz [email protected]. Atteikumu vēstulē jāpievieno attēls, kas apliecina bojājumu. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pircējs apstiprina personas datu izmantošanu, atbilstoši Privātuma politika.

Shopping Cart